1.5SMBJ78A-H
MFR.Part #
1.5SMBJ78A-H
JLCPCB Part #
C3698547
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.9A 126V 78V 86.7V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS