2300HT-150-H-RC
MFR.Part #
2300HT-150-H-RC
JLCPCB Part #
C1336269
Package
Plugin,D=32.5mm
Description
15uH 20.8A 7mΩ ±15% 插件,D=32.5mm Power Inductors ROHS