SMBJ64AHR5G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
SMBJ64AHR5G
JLCPCB Part #
C2446940
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 103V 1uA 6.1A 600W 64V 71.1V TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS