3386F-1-102
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3386F-1-102
JLCPCB Part #
C5511787
Package
Plugin
Description
1 1kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors