JQC-3FB-S/012-1Z11
MFR.Part #
JQC-3FB-S/012-1Z11
JLCPCB Part #
C2856211
Package
插件,19x15.3mm
Description
-40℃~+85℃ 100mΩ 10A 10A@277VAC、10A@28VDC 10ms 12V 28V@DC、277V@AC 360mW 400Ω 5ms One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy 插件,19x15.3mm Power Relays ROHS