JQX-15F/012-1H1(30A)
Extended
Manufacturer
BC
MFR.Part #
JQX-15F/012-1H1(30A)
JLCPCB Part #
C2856216
Package
插件,32.5x27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12V 155Ω 15ms 240V@AC 30A 30A@240VAC、30A@28VDC 900mW 插件,32.5x27.5mm Power Relays ROHS