8345/024-1H7AR
Extended
Manufacturer
BC
MFR.Part #
8345/024-1H7AR
JLCPCB Part #
C596522
Package
Plugin,23x15mm
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 24V 30A 320Ω 5 6ms 8ms AgSnO2In2O3 Non-Polarized - Single Coil 插件,23x15mm Automotive Relays ROHS