JQC-3FB-S/024-1Z11
MFR.Part #
JQC-3FB-S/024-1Z11
JLCPCB Part #
C2856213
Package
插件,19x15.3mm
Description
-40℃~+85℃ 1.6kΩ 100mΩ 10A 10A@277VAC、10A@28VDC 24V 2ms 30V@DC、277V@AC 360mW 8ms Silver Alloy 插件,19x15.3mm Power Relays ROHS