8358/012-1HP
Extended
Manufacturer
BC
MFR.Part #
8358/012-1HP
JLCPCB Part #
C596524
Package
Plugin,26.5x26.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1 Set Normally Open: 1A (SPST NO) 10ms 10ms 12V 4 80A 88Ω AgSnO2In2O3 Non-Polarized - Single Coil 插件,26.5x26.5mm Automotive Relays ROHS