AVO75-48S05-4
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVO75-48S05-4
JLCPCB Part #
C5556120
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 15A 2kV 36V~75V 5V 75W 92% DIP,57.9x22.9mm Isolated Power Modules ROHS