AVO75-48S1V2-4
Extended
Manufacturer
Artesyn
MFR.Part #
AVO75-48S1V2-4
JLCPCB Part #
C6126497
Package
DIP,57.9x22.9mm
Description
1 1.2V 25A 2kV 36V~75V 75W 88% DIP,57.9x22.9mm Isolated Power Modules ROHS