LTC3621IDCB-3.3#TRPBF
MFR.Part #
LTC3621IDCB-3.3#TRPBF
JLCPCB Part #
C685342
Package
DFN-6-EP(2x3)
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 1A 1MHz 2.7V~17V 3.3V Buck Buck Built-in Fixed Yes DFN-6-EP(2x3) DC-DC Converters ROHS