LT3015EDD-15#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT3015EDD-15#PBF
JLCPCB Part #
C666282
Package
DFN-8-EP(3x3)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 15V 30V 500mV@(1.5A) 50dB@(120Hz) Fixed Negative Under Voltage Lockout、Over Current Protection、Over Temperature Protection DFN-8-EP(3x3) Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS