LT1529IQ-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1529IQ-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664193
Package
DDPAK-5
Description
-45℃~+125℃ 1 15V 3.3V 3A 62dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS