LT1529CQ-3.3#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1529CQ-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664180
Package
DDPAK-5
Description
0℃~+125℃ 1 15V 3.3V 3A 62dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS