LT3015IQ-3.3#TRPBF
MFR.Part #
LT3015IQ-3.3#TRPBF
JLCPCB Part #
C666365
Package
DDPAK-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.5A 3.3V 30V 61dB@(120Hz) 680mV@(1.5A) Fixed Negative DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS