LT1129CQ-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1129CQ-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C662421
Package
DDPAK-5
Description
0℃~+125℃ 1 3.3V 30V 64dB@(120Hz) 700mA 700mV@(700mA) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive DDPAK-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS