LT1529CT-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1529CT-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664187
Package
TO-220-5
Description
0℃~+125℃ 1 100uA 15V 3.3V 3A 62dB@(120Hz) Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection Positive TO-220-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS