LT1506CR-3.3#PBF
Extended
Manufacturer
Analog Devices
MFR.Part #
LT1506CR-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664066
Package
DDPAK-7
Description
0℃~+125℃@(TJ) 1 3.3V 4.5A 4V~15V 500kHz Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK-7 DC-DC Converters ROHS