LT1506CS8-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1506CS8-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664074
Package
SO-8
Description
0℃~+125℃@(TJ) 1 3.3V 4.5A 4V~15V 500kHz Buck Buck Built-in Fixed No SO-8 DC-DC Converters ROHS