LT1506IR-3.3#PBF
MFR.Part #
LT1506IR-3.3#PBF
JLCPCB Part #
C664078
Package
DDPAK-7
Description
-40℃~+125℃@(TJ) 1 3.3V 4.5A 4V~15V 500kHz Buck Buck Built-in Fixed No DDPAK-7 DC-DC Converters ROHS