ADP3310AR-2.8
MFR.Part #
ADP3310AR-2.8
JLCPCB Part #
C17605743
Package
SO-8
Description
1 15V 2.8V 70mV@(1A) 800uA Fixed Over Current Protection Positive SO-8 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators