AD5115BCPZ10-RL7
MFR.Part #
AD5115BCPZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649229
Description
1 10kΩ 2.3V~5.5V Linear ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS