AD5115BCPZ80-RL7
MFR.Part #
AD5115BCPZ80-RL7
JLCPCB Part #
C649231
Description
1 2.3V~5.5V 80kΩ ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS