AD5111BCPZ10-RL7
MFR.Part #
AD5111BCPZ10-RL7
JLCPCB Part #
C649208
Package
LFCSP-8-UD(2x2)
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 128 2.3V~5.5V 2MHz 35ppm/℃ EEPROM ±8% LFCSP-8-UD(2x2) Digital Potentiometers ROHS