AD5114BCPZ80-RL7
MFR.Part #
AD5114BCPZ80-RL7
JLCPCB Part #
C649228
Description
-40℃~+125℃ 1 2.3V~5.5V 2MHz 32 35ppm/℃ 80kΩ EEPROM I2C ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS