AD5113BCPZ80-RL7
MFR.Part #
AD5113BCPZ80-RL7
JLCPCB Part #
C649222
Description
-40℃~+125℃ 1 2.3V~5.5V 200kHz 35ppm/℃ 64 80kΩ EEPROM Linear ±8% LFCSP-8-EP(2x2) Digital Potentiometers ROHS