SH150S-0.30-55
MFR.Part #
SH150S-0.30-55
JLCPCB Part #
C7080152
Package
SMD,8.6x8.6mm
Description
1Ω 300mA 55uH ±20% SMD,8.6x8.6mm Power Inductors ROHS