SH150S-0.45-26
MFR.Part #
SH150S-0.45-26
JLCPCB Part #
C6488040
Package
SMD,8.6x8.6mm
Description
26uH 450mA 620mΩ ±20% SMD,8.6x8.6mm Power Inductors ROHS