SH150T-0.30-55
MFR.Part #
SH150T-0.30-55
JLCPCB Part #
C17635080
Package
Plugin,8.6x8.6mm
Description
1Ω 300mA 55uH ±20% Plugin,8.6x8.6mm Power Inductors ROHS