AOI950A70
MFR.Part #
AOI950A70
JLCPCB Part #
C3281206
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4pF 15pF 20A 4.1V 461pF 56.5W 700V 9.4nC@10V 950mΩ@10V N-Channel TO-251A MOSFETs ROHS