AOI600A70
MFR.Part #
AOI600A70
JLCPCB Part #
C3281204
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104W 15.5nC@10V 3.5V 600mΩ@10V 700V 8.5A 870pF TO-251A MOSFETs ROHS