AOD950A70
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOD950A70
JLCPCB Part #
C5563937
Package
TO-252(DPAK)
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.4pF 10nC@10V 3.5V 461pF 700V 950mΩ@10V TO-252(DPAK) MOSFETs ROHS