AS6C6264-55PIN
MFR.Part #
AS6C6264-55PIN
JLCPCB Part #
C1351275
Package
PDIP-28
Description
-40℃~+85℃ 1uA 2.7V~5.5V 45mA 55ns 64Kbit Parallel Port (Parallel) PDIP-28 SRAM ROHS