AMSRL-783.3JZ
MFR.Part #
AMSRL-783.3JZ
JLCPCB Part #
C7214375
Package
SMD,15.2x11.4mm
Description
1 3.3V 4.75V~36V 500mA 80% SMD,15.2x11.4mm DC-DC Power Modules ROHS