AME25-3.3SCJZ
MFR.Part #
AME25-3.3SCJZ
JLCPCB Part #
C7072819
Package
DIP,70x48mm
Description
1 25W 3.3V 4.1A 73% 85VAC~264VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS