AME25-12S277VZ-60
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AME25-12S277VZ-60
JLCPCB Part #
C6124634
Package
DIP,70x48mm
Description
1 12V 2.1A 25W 82% 85VAC~305VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS