AMEL5-3.3SCJZ
MFR.Part #
AMEL5-3.3SCJZ
JLCPCB Part #
C5562137
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 3.3V 5W 74% 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS