AME25-3.3SJZ
MFR.Part #
AME25-3.3SJZ
JLCPCB Part #
C6124644
Package
DIP,70x48mm
Description
1 25W 3.3V 4.1A 75% 85VAC~305VAC DIP,70x48mm AC-DC Power Modules ROHS