AM6TW-4812DH35Z
MFR.Part #
AM6TW-4812DH35Z
JLCPCB Part #
C5585053
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 18V~72V 2 250mA 3.5kV 6W 83% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS