AM3N-0509SH52Z
MFR.Part #
AM3N-0509SH52Z
JLCPCB Part #
C5943742
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 333mA 3W 4.5V~5.5V 5.2kV 70% 9V Short Circuit Protection、Automatic fault recovery DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS