AM6T-4812DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM6T-4812DH35Z
JLCPCB Part #
C6120471
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-12V~12V 2 250mA 3.5kV 36V~72V 6W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS