AM6TW-4812SH35Z
MFR.Part #
AM6TW-4812SH35Z
JLCPCB Part #
C6124506
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 18V~72V 3.5kV 500mA 6W 82% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS