AM6T-4815DH35Z
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM6T-4815DH35Z
JLCPCB Part #
C5584948
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-15V~15V 2 200mA 3.5kV 36V~72V 6W 80% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS