JAH0205S12
Extended
Manufacturer
XP Power
MFR.Part #
JAH0205S12
JLCPCB Part #
C6211756
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1 12V 166mA 1kV 2W 4.5V~5.5V 70% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS