RP12-4805DA
Extended
Manufacturer
Recom Power
MFR.Part #
RP12-4805DA
JLCPCB Part #
C5865013
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
1.2A 1.6kV 12W 2 36V~75V 5V 83% Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection、Overvoltage protection、Overload protection DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS