AM5TW-2405DH35-VZ
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM5TW-2405DH35-VZ
JLCPCB Part #
C5584701
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-5V~5V 2 3.5kV 500mA 5W 77% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS