AME60-5SMJZ
MFR.Part #
AME60-5SMJZ
JLCPCB Part #
C6120743
Package
DIP,109x58.5mm
Description
1 10A 5V 60W 82% 90VAC~264VAC Short Circuit Protection、Under Voltage Protection、Over Current Protection、Overvoltage protection、Fault self-recovery、Programmable output voltage DIP,109x58.5mm AC-DC Power Modules ROHS