AM15T-2415DZ
MFR.Part #
AM15T-2415DZ
JLCPCB Part #
C7072521
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
-15V~15V 1.6kV 15W 18V~36V 2 500mA 90% DIP,31.8x20.3mm Isolated Power Modules ROHS