AM40EW-11003SH30-NZ-K
Extended
Manufacturer
Aimtec
MFR.Part #
AM40EW-11003SH30-NZ-K
Description
1 10A 3.3V 3kV 40V~160V 40W 85% - Isolated Power Modules ROHS